Logo

Sony Xperia Touch - projektor do wyświetlania dotykowego interfejsu

Sony Xperia Touch jest interesującym gadżetem, który najłatwiej określić mianem interaktywnego projektora. Sprzęt spodoba się osobom kochającym technologiczne nowinki. Projektor właśnie oficjalnie zadebiutował na polskim rynku.

Sony Xperia Touch wyświetla obraz, który jest w zasadzie panelem dotykowym rozpoznającym 10 punktów dotyku. Jest to możliwe dzięki detektorom umieszczonym we wbudowanej kamerze. Wyświetlany panel dotykowy może mieć 23-cale przekątnej. Oprócz tego sprzęt działa także w roli zwykłego projektora.

Sony Xperia Touch Sony Xperia Touch

Urządzenie może wyświetlić obraz o przekątnej do 80-cali i rozdzielczości 1366x768 pikseli. Jasność 100 lumenów nie robi specjalnego wrażenia, ale głównym zadaniem Sony Xperia Touch jest wyświetlanie interfejsu dotykowego. Projektor cechuje się wymiarami 69x134x143 mm i wagą 932 g.
Zobacz także: Asus P3E - mobilny projektor dla biznesu »Sony Xperia Touch posiada na wyposażeniu moduły WiFi, Bluetooth, NFC oraz Miracast. W obudowie znajdziemy złącza USB-C i HDMI. Projektor zadebiutował w polskich sklepach za cenę 6999 złotych.

Sony Xperia Touch Sony Xperia Touch
Sony Xperia Touch Sony Xperia Touch Sony Xperia Touch Sony Xperia Touch

2017-12-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Xperia Touch - projektor do wyświetlania dotykowego interfejsu

Podobne artykuły i galerie