Logo

Sony Xperia E5 - przeciętny smartfon dla mało wymagających

Sony ostatnio nie zasypuje nas sprzętem mobilnym, dlatego premiera każdego nowego modelu wzbudza zainteresowanie. Niestety pokazana właśnie Xperia E5 nie jest sprzętem z najwyższej półki.

Sony Xperia E5 jest smartfonem wyposażonym w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD 720p. Za jego wydajność ma odpowiadać czterordzeniowy procesor MTK6735 wspomagany przez 1,5 GB pamięci RAM. Wszelkie dane zaś przechowa się w pamięci o pojemności 16 GB z możliwością poszerzenia kartami microSD.

Sony Xperia E5 Sony Xperia E5

W obudowie smartfona znajdziemy kamery 13 i 5 Mpix. To właśnie sensory Sony zdają się być najmocniejszą częścią nowego modelu. Specyfikacja Sony Xperia E5 ma obejmować także moduły łączności WiFi, NFC oraz LTE. Całość dopełnia możliwość użycia dwóch kart SIM.
Zobacz także: Archos 50 Power - niedrogi smartfon z pojemnym akumulatorem »Sony Xperia E5 jest zasilana przez pojemny akumulator 2700 mAh. Nad całością czuwa Android 6.0. Nowy model prezentuje się przeciętnie, ale może przyciągnie uwagę mniej wymagających użytkowników. Jego cena została ustalona na 199 euro i wkrótce powinien trafić na wszystkie europejskie rynki.

Sony Xperia E5 Sony Xperia E5

2016-06-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Xperia E5 - przeciętny smartfon dla mało wymagających

Podobne artykuły i galerie