Logo

Sony VPL-HW40ES - zapowiedź projektora z panelami SXRD

Sony VPL-HW40ES jest nowym projektorem kina domowego, który w przeciwieństwie do większości konkurentów korzysta z technologii paneli SXRD. Ten system stosowano głównie w modelach kina cyfrowego, ale teraz trafił do urządzenia przeznaczonego dla zwykłych odbiorców.
Zobacz także: Acer H5380BD - stosunkowo niedrogi i zaawansowany projektor do kina domowego »Producent pokusi się także o zastosowanie technologii Reality Creation oferującej bogatą kolorystykę i dużą szczegółowość obrazu. Sony VPL-HW40ES obsługuje obraz 2D oraz 3D w rozdzielczości Full HD. Inżynierowie zastosowali szereg usprawnień pozwalających na maksymalne wyciśnięcie jakości z obrazu trójwymiarowego.

Sony VPL-HW40ES Sony VPL-HW40ES


Zobacz także: InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki »Użytkownicy docenią zapewne wielkość ekranu oscylująca w granicach od 40 - 300 cali. Zastosowane źródło światła oferuje jasność 1700 lumenów. Niestety nie zdradzono wielu szczegółów na temat projektora. Wiemy jeszcze tylko, że ma zapewniać cichą pracę dzięki wentylatorowi generującemu zaledwie 21 dB hałasu. Na dniach powinniśmy poznać szczegóły odnośnie specyfikacji, bowiem Sony VPL-HW40ES ma zadebiutować w kwietniu. Cena projektora nie będzie niska i została wyznaczona na 2199 euro.

Sony VPL-HW40ES Sony VPL-HW40ES
Sony VPL-HW40ES Sony VPL-HW40ES

2014-04-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony VPL-HW40ES - zapowiedź projektora z panelami SXRD

Podobne artykuły i galerie