Logo

Sony S1 i S2 będą zintegrowane z telewizorami Bravia

Sony już niedługo wyda na rynek swoje pierwsze tablety S1 i S2, które dołączą do walki o prym na rynku. Oprócz tradycyjnych funkcji, które są niezmienne dla wszystkich tabletów znajdziemy w nowych modelach kilka ciekawostek.
Japoński producent potwierdził właśnie pełną kompatybilność tabletów z telewizorami Sony Bravia, wyposażonymi w moduł WiFi. Dzięki sieci bezprzewodowej użytkownicy będą mogli zmienić tablety w domowe odtwarzacze. Urządzenia bez problemu połączą się z telewizorami Bravia i przejmą funkcję domowego centrum rozrywki. Użytkownik będzie mógł odtwarzać multimedia z tabletu oraz przeglądać internet czy grać. Wszystko bez konieczności podłączania zbędnych kabli.

Sony S1 i S2 Sony S1 i S2


Zobacz także: Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows »Przypomnijmy, że nowe tablety będą napędzane przez platformę Nvidia Tegra 2 z dwurdzeniowymi procesorami o taktowaniu 1GHz. W modelu S1 znajdziemy ekran LCD o przekątnej 9,4 cala, zaś w S2 zamontowano dwa ekrany o przekątnej 5,5 cala każdy. Tablety będą wyposażone w moduły WiFi oraz 3G i 4G. Gracze powinni się ucieszyć faktem, że tablety będą posiadały certyfikat Playstation, co pozwoli na granie na telewizorach Bravia w gry pochodzące z PSP. Premiera tabletów nastąpi jesienią bieżącego roku.

Sony S1 i S2

2011-07-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony S1 i S2 będą zintegrowane z telewizorami Bravia

Podobne artykuły i galerie