Logo

Sony PSP2 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja konsoli jeszcze w styczniu

Plotki o Sony PSP2 krążą po sieci od dawna, ale nareszcie nadszedł ich kres. Japoński koncern zapowiedział debiut nowej mobilnej konsoli na 27 stycznia. Urządzenie zostanie zaprezentowane podczas specjalnego pokazu przygotowywanego w Tokio.
Oznacza to, że już za kilkanaście dni dowiemy się jak dokładnie będzie wyglądała nowa zabawka Sony. Poznamy też datę premiery rynkowej i możliwości, jakie będzie oferować PSP2. A zgodnie z nieoficjalnymi informacjami nowa konsola będzie miała do zaoferowania bardzo dużo.

Sony PSP Go Sony PSP Go


Zobacz także: Nintendo 3DS oficjalnie zaprezentowane na E3 2010 »Zdjęcia publikowane dotychczas w sieci sugerowały, że PSP2 będzie przypominać model PSP Go. Najnowsze informacje wskazują jednak na urządzenie o konstrukcji pojedynczego bloku, jak to miało miejsce w przypadku pierwszej wersji urządzenia. PSP2 ma podobno posiadać dwie kamery oraz wyświetlacz HD. Co ciekawe na pokładzie me się znaleźć dwukrotnie więcej pamięci RAM niż w przypadku Xboxa 360. Pozostaje czekać na oficjalną prezentację, która rozwieje wszystkie wątpliwości na temat nowej mobilnej konsoli.

Sony PSP Go Sony PSP Go
Sony PSP Go

2011-01-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony PSP2 oficjalnie zapowiedziane! Prezentacja konsoli jeszcze w styczniu

Podobne artykuły i galerie