Logo

Sony PS Vita Slim zmierza na europejski rynek

Sony planuje wprowadzić na rynek europejski konsolę PS Vita Slim. Nowa zabawka dla graczy ma podnieść zainteresowanie mobilną wersją Playstation. Obecna generacja nie cieszy się zbyt wielką popularnością i jest powoli wypierana przez smartfony i tablety.
Premiera PS Vita Slim będzie mieć miejsce już 7 lutego na rynku brytyjskim. Prawdopodobnie niedługo później konsola trafi na pozostałe rynki. Obecnie urządzenie jest dostępne jedynie w Japonii. Co zaoferuje nam PS Vita Slim? Przede wszystkim smuklejszą obudowę i nieco lepszą specyfikację.

Sony PS Vita Slim Sony PS Vita Slim


Zobacz także: Nintendo 2DS - tańsza wersja japońskiej konsoli mobilnej »PS Vita Slim jest o 15 procent lżejsza i 20 procent cieńsza od standardowego modelu. Większą wydajność ma zaoferować zwiększona do 1 GB ilość pamięci RAM. Zwiększono też pojemność akumulatora, który teraz pozwala na pracę przez około 6 godzin. Co ciekawe nowa wersja została pozbawiona modułu 3G, a 5-calowy ekran OLED zastąpiono matrycą LCD. W Wielkiej Brytanii konsola kosztuje 179,99 funtów, niedługo powinniśmy poznać plany dalszej ekspansji.

Sony PS Vita Slim Sony PS Vita Slim
Sony PS Vita Slim Sony PS Vita Slim

2014-02-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony PS Vita Slim zmierza na europejski rynek

Podobne artykuły i galerie