Logo

Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP - nowy system audio dla posiadaczy iPhone'a

Sony zaprezentowało nowy system Hi-Fi CMT-CX5BiP, który ma zapewnić czyste brzmienie w futurystycznej i smukłej formie. Oczywiście, jak przystało na nowoczesny zestaw nie zabrakło tu stacji dokującej dla iPhone'a, która jest już standardowym wyposażeniem podobnych urządzeń.
Zobacz także: Sharp CD-DH790 - miniwieża z odtwarzaczem kaset magnetofonowych »Właściciele Hi-Fi CMT-CX5BiP mogą odtwarzać muzykę z odtwarzacza CD bądź urządzeń wpiętych przez port USB. Dzięki temu odtworzymy ulubione kawałki bezpośrednio z dysków przenośnych i pamięci USB. Na pokłądzie znalazł się też tuner radia FM. Głośniki oferują moc 40W każdy, a nowoczesna technologia dba o generowanie przestrzennego dźwięku.

Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP


Zobacz także: Eton Soulra XL - boombox z dokiem dla iPoda zasilany słońcem »Producent zapewnia, że Hi-Fi CMT-CX5BiP posiada łatwy interfejs użytkownika, który pozwoli na łatwe wyszukiwanie ulubionych utworów. Stacja dokująca na iPhone'a pozwoli na odtwarzanie muzyki bezpośrednio ze smartfona i równoczesne ładowanie. Niestety nie znamy jeszcze ceny i dokładnej daty premiery urządzenia. Według wstępnych zapowiedzi Hi-Fi CMT-CX5BiP zadebiutuje na rynku w najbliższych tygodniach na rynku brytyjskim, a następnie w pozostałych krajach Europy.

Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP

2011-07-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Hi-Fi CMT-CX5BiP - nowy system audio dla posiadaczy iPhone'a

Podobne artykuły i galerie