Logo

Sony Ericsson Xperia wzbogacą się o trzy nowe smartfony

Sony Ericsson nie zwalnia tempa i prezentuje nowe smartfony, które uzupełnią ofertę firmy. Koncern zapowiedział trzy nowe modele z rodziny Xperia, które są przeznaczone dla różnych grup odbiorców.
Pierwszym nowym modelem będzie Xperia ray, która swoimi gabarytami przypomina model arc. Smartfon posiada tą samą platformę sprzętową, co wspomniany arc. Znajdziemy więc na pokładzie gigahercowy procesor Qualcomm i aparat 8Mpix. Telefon oferuje ekran o przekątnej 3,3 cala z rozdzielczością 854x480 pikseli. Xperia ray korzysta z systemu Android 2.3 i zadebiutuje na rynku w trzecim kwartale roku.

Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia

Xperia active jest przeznaczona dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Smartfon został wyposażony w odporny na zarysowania ekran o przekątnej 3 cali i rozdzielczości 320x480 pikseli. Telefon posiada wodoszczelną konstrukcję i posiada wbudowany kompas i barometr. Nie mogło zabraknąć aplikacji prywatnego trenera, monitora pulsu i licznika kroków. Aparat o matrycy 8Mpix pozwala na robienie podwodnych zdjęć w rozdzielczości 720p. Xperia active zadebiutuje również w trzecim kwartale roku.
Zobacz także: Google Nexus 4G - nieoficjalne informacje na temat specyfikacji nowego smartfona »Ostatnim nowym modele jest Xperia txt, która jak sama nazwa wskazuje służy do pisania wiadomości tekstowych. Na pokładzie znalazł się ekran dotykowy o przekątnej 2,6 cala oraz fizyczna klawiatura QWERTY. Na obudowie znajdziemy dedykowany klawisz wiadomości, a całość uzupełni pełna integracja z Facebookiem i Twitterem. Nie zabrakło też aparatu o rozdzielczości 3,2Mpix. W najbliższej przyszłości powinniśmy poznać szczegóły nowych modeli.

Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia
Sony Ericsson Xperia Sony Ericsson Xperia

2011-06-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Ericsson Xperia wzbogacą się o trzy nowe smartfony

Podobne artykuły i galerie