Logo

Sony Ericsson Xperia mini i mini pro - nowe smartfony oficjalnie zapowiedziane

Sony Ericsson zaprezentował dwa nowe smartfony z serii Xperia, które stanowią odświeżenie linii Xperia mini. Nowe modele zastąpią na rynku dotychczasowe androidowe maluchy, które zaskarbiły sobie uznanie użytkowników.
Zobacz także: Motorola Titanium i XPRT - nadchodzą nowe smartfony z Androidem »Xperia Mini ma 3-calowy ekran dotykowy Reality Display z technologią Sony Bravia Mobile. Producent zapewnia, że wyświetlacz jest całkowicie odporny na zarysowania. Smartfon otrzymał baterię wydajniejszą o 30%, która zasili procesor Snapdragon o taktowaniu 1GHz. Na pokładzie znajdziemy system Android 2.3, który między innymi pozwoli na tradycyjne dla Xperii umiejscowienie ikon w rogach ekranu.

Sony Ericsson Xperia mini i mini pro Sony Ericsson Xperia mini i mini pro


Zobacz także: HTC ChaCha - facebookowy smartfon zadebiutuje w czerwcu »Producent chwali się też, że Xperia mini jest najmniejszym smartfonem rejestrującym obraz w rozdzielczości HD 720p. Premiera nastąpi w sierpniu, a smartfon będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Xperia mini pro zadebiutuje na rynku w trzecim kwartale roku i zasadniczo nie będzie się różnić od wyżej opisanego modelu. Główna różnica polega na zastosowaniu wysuwanej, fizycznej klawiatury QWERTY. Niestety nie znamy jeszcze przewidywanych cen nowych Xperii, ale powinny być zbliżone do cen Xperii X10 mini.

Sony Ericsson Xperia mini i mini pro Sony Ericsson Xperia mini i mini pro

2011-05-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Ericsson Xperia mini i mini pro - nowe smartfony oficjalnie zapowiedziane

Podobne artykuły i galerie