Logo

Sony Ericsson LiveView - elegancki gadżet do sterowania smartfonami

Sony Ericsson zaprezentował nowe urządzenie wielofunkcyjne LiveView. Gadżet został skonstruowany, jako naręczny zegarek wyposażony w szereg opcji multimedialnych.
LiveView przypomina wyglądem iPoda Nano, ale w przeciwieństwie do produktu Apple nie został stworzony, jako odtwarzacz MP3, dlatego pod względem obsługi plików muzycznych ustępuje iPodowi. LiveView wygląda za to znacznie lepiej i bardziej elegancko oraz oferuje opcje niedostępne dla iPoda.

Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView


Zobacz także: iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem »Nowy gadżet został stworzony przede wszystkim, jako uniwersalny pilot do sterowania smartfonami. LiveView działa w oparciu o system Google Android, co pozwala na bezproblemowe łączenie się i współpracę z większością nowoczesnych smartfonów. Gadżet pozwoli między innymi na odczytanie SMS, sprawdzenie kto dzwoni, czy obsługę serwisów społecznościowych. LiveView pozwoli też na zarządzanie niektórymi opcjami telefonu.
Zobacz także: Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych »LiveView nie posiada dotykowego ekranu, zamiast tego wokół ekranu o przekątnej 1,4 cala znajduje się dotykowa ramka, za pomocą której nawiguje się urządzeniem. Cena gadżetu nie jest jeszcze znana, wiadomo natomiast, że LiveView powinien zadebiutować na rynku jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView
Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView

2010-09-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Ericsson LiveView - elegancki gadżet do sterowania smartfonami

Podobne artykuły i galerie