Logo

Sony Bloggie Sport HD - niewielka kamera Full HD dla miłośników sportów

Sony Bloggie Sport HD jest bardziej extremalną wersją popularnych kamer przeznaczonych dla blogerów. Urządzenie oferuje klasyczne możliwości filmowania obute w odporną na uszkodzenia i wodę obudowę. Dzięki temu ten gadżet pozwala na filmowanie w bardziej niezwykłych okolicznosciach.
Nowa kamerka pozwala na swobodne filmowanie w deszczy, czy pod wodą. Problemem nie są też piszczyste wydmy i inne zapylone lokacje. Także upadek na ziemie nie powinien wywrzeć większego wrażenia na kamerce. Sony Bloggie Sport HD zdaje się być idelanym rozwiązaniem dla osób szukających małej kamery do filmowania wypadów na deskę czy rower. Wakacyjne podróże również nie będą najmniejszym probleme. Upadek kaery z grzbietu wielbłąda w piach nie zaprzepaści zebranych materiałów.

Sony Bloggie Sport HD Sony Bloggie Sport HD


Zobacz także: Polaroid X720 - prosta kamera dla zapalonych nurków »Sony Bloggie Sport HD pozwala filmować w jakości Full HD 1080p, co docenia najbardziej wybredni użytkownicy. Zdjęcia wykonamy w rozdzielczości 5 megapikseli. Dzięki łączom HDMI i USB, kamera może współpracować z innymi urządzneiami. Filmy zapiszemy w pamięci o pojemności 4 GB bądź na kartach pamięci. Obsługę umożliwia dotykowy ekran. Kamera Sony Bloggie Sport HD została wyceniona na 178 dolarów.

Sony Bloggie Sport HD Sony Bloggie Sport HD
Sony Bloggie Sport HD Sony Bloggie Sport HD Sony Bloggie Sport HD Sony Bloggie Sport HD Sony Bloggie Sport HD

2012-03-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sony Bloggie Sport HD - niewielka kamera Full HD dla miłośników sportów

Podobne artykuły i galerie