Logo

SnaB Jukebox JB-1 - polski głośnik bezprzewodowy

SnaB Jukebox JB-1 to nowa propozycja polskiego producenta sprzętu audio. Bezprzewodowy głośnik otrzymał minimalistyczny i elegancki design, a do tego odznacza się wszystkimi najważniejszymi cechami, jakie powinien mieć porządny głośnik przenośny.
SnaB Jukebox JB-1 korzysta z głośnika aktywnego oraz pasywnego basu. Moduł Bluetooth 3.0 pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki na dystansie do 10 metrów. Przewodowe połączenie zaś jest możliwe za pomocą portu AUX. Głośnik pracuje w paśmie przenoszenia 100 Hz - 18 kHz i może się pochwalić impedancją 4 omów.

SnaB Jukebox JB-1 SnaB Jukebox JB-1


Zobacz także: Logitech X100 - ciekawy głośnik mobilny »Nowy głośnik został zamknięty w obudowie o wymiarach 100x90x40 mm i waży 250 gramów. Wbudowany mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne, a kontrolę zapewniają cztery przyciski funkcyjne. SnaB Jukebox JB-1 został wyposażony w akumulator o pojemności 1200 mAh, co zapewnia pracę przez około 8 godzin. Głośnik posiada system wyłączający go po 9 minutach od wykrycia braku sygnału. SnaB Jukebox JB-1 jest dostępny w sprzedaży za cenę 109 złotych.

SnaB Jukebox JB-1 SnaB Jukebox JB-1
SnaB Jukebox JB-1

2014-02-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
SnaB Jukebox JB-1 - polski głośnik bezprzewodowy

Podobne artykuły i galerie