Logo

Słuchawki od firm Adidas i Sennheiser

Firma Adidas bierze udział we wszystkich projektach, choć trochę kojarzących się ze sportem. Najnowszą inicjatywą firmy jest połączenie sił z producentem sprzętu audio, firmą Sennheiser, czego efektem jest linia słuchawek Adidas.
Zobacz także: Altec Lansing MHP136 - słuchawki w luksusowej oprawie »

Słuchawki Adidas Słuchawki Adidas

Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą wygodę użycia. System trzymania EarFin ma zapewnić stabilny uchwyt ucha tak, aby słuchawki nie wypadały podczas uprawiania sportu. Bardzo wytrzymały i elastyczny kabel zachowuje swoje właściwości nawet przy -10 stopniach Celsjusza. Wszystkie modele z serii mają takie same właściwości, różnią się tylko designem.

Słuchawki Adidasa charakteryzują się bardzo czystym dźwiękiem. Pasmo przenoszenia działa w zakresie 18Hz - 20kHz a dynamika sięga 120dB. Impedancja, czyli opór elektryczny wynosi 16 Omów. Ciekawa stylistyka i dobra jakość maja zapewnić popularność słuchawkom markowanym przez Adidasa.
Zobacz także: Q-Sound czyli solarne słuchawki »Czy się przyjmą na rynku dowiemy się zapewne niedługo. Gadżet wyceniono w zależności od modelu na 80 - 120 dolarów. Słuchawki można kupić na stronie firmy Sennheiser. Niestety jak donoszą osoby, które już miały styczność z nowymi słuchawkami, kable są nieco za krótkie i sprawiają problemy wyższym osobom.


2010-01-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Słuchawki od firm Adidas i Sennheiser

Podobne artykuły i galerie