Logo

Słuchawki Vizio z wbudowanymi ekranami LCD

Słuchanie muzyki przez niedomagający głośniczek w komórce to jedna z najbardziej denerwujących czynności wykonywanych przez młodych lansujących się osobników w metrze czy tramwaju. Firma Vizio postanowiła zaprojektować słuchawki, dzięki którym melomani będą mogli sie cieszyć muzyka biegnącą z komórki w samotności a przy tym i tak nie stracą swojej super pozycji wśród znajomych.
Zobacz także: Digital Opera S5 - bezprzewodowe słuchawki do iPoda »Słuchawki Vizio wyróżniają się nowoczesnym designem oraz dwoma ekranami LCD wmontowanymi po obu stronach urządzenia. Ekrany pozwalają na wyświetlanie wizualizacji zgranych z aktualnie odtwarzaną muzyką. Producent przewidział także chęć dzielenia się przez melomana z innymi swoim gustem muzycznym. Słuchawki mogą wyświetlić na ekranach tytuł i wykonawcę utworu. Z pewnością wielu osobom jadącym do pracy bardziej by się spodobała opcja oglądania wizualizacji niż skrzecząca ze słabego głośniczka Doda w autobusie.

Słuchawki Vizio Słuchawki Vizio

Urządzenie jest jak na razie tylko koncepcyjnym gadżetem, a firma Vizio nie podjęła jeszcze decyzji o masowej produkcji słuchawek. Urządzenie jest przeznaczone dla telefonów komórkowych dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Ładny i nowoczesny design, gadżeciarskie ekrany LCD i brak kabli powinien przekonać melomanów do zakupu takiego gadżetu. Pozostaje mieć nadzieję, że słuchawki trafią do sprzedaży i zmienią komunikację miejską w cichszy i bardziej kolorowy środek transportu.

Słuchawki Vizio Słuchawki Vizio
Słuchawki Vizio

2010-01-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Słuchawki Vizio z wbudowanymi ekranami LCD

Podobne artykuły i galerie