Logo

Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D

Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory z serii AQUOS. Modele 3D LED są propozycjami dla osób szukających wydajnych telewizorów w rozmiarach od 42 do 50 cali. Wszystkie nowe odbiorniki posiadają ekrany pracujące w rozdzielczości Full HD.
Zobacz także: Samsung HU7100 i HU7200 - nowe, tańsze telewizory 4K z zakrzywionym ekranem »Producent wyposażył nowe telewizory w szereg przydatnych rozwiązań. Między innymi dobre wrażenie robi system aktywnego podświetlenia Active Motion 300 Hz. Zapewnia on ostry i wyraźny obraz nawet przy szybkich scenach.

Sharp Aquos Sharp Aquos

Sharp zadbał także o implementację systemu AQUOS NET+ dającego dostęp do szeregu aplikacji i usług dodatkowych. Wbudowane WiFi daje dostęp do internetu i współpracy z innymi źródłami. Dzięki technologii Miracast można strumieniować obraz ze smartfonów i tabletów.
Zobacz także: Loewe Art - nowoczesne telewizory 4K zmierzają na rynek »Nowe telewizory mogą się pochwalić wbudowanymi tunerami telewizji cyfrowej. W droższych odbiornikach zastosowano żyroskopowego pilota. Seria Sharp AQUOS wzbogaci się o nowe modele już z początkiem września. Telewizory zostały wycenione w przedziale 2699 - 4099 złotych.

Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos

2014-08-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D

Podobne artykuły i galerie