Logo

Sharp wprowadza do Polski telewizory AQUOS 3D LED LE760

Rodzina telewizorów Sharp AQUOS 3D LED powiększyła się w Polsce o serię LE760. Nowe modele są kolejnymi telewizorami marki debiutującymi w tym roku nad Wisłą. Klienci mogą wybierać miedzy czterema odbiornikami różniącymi się wielkością ekranu i wbudowanymi tunerami telewizji cyfrowych.
Zobacz także: Philips zapowiada telewizory Ultra HD z Androidem »Sharp AQUOS 3D LED LE760 pojawiły się w rozmiarach 42 oraz 50 cali. Z każdym z telewizorów klient otrzyma cztery pary okularów, co pozwoli cieszyć się obrazem 3D większej grupie. Producent zapewnia o wysokiej jakości obrazu i braku rozmyć dzięki zastosowaniu technologii podświetlenie Active Motion 300 Hz.

Telewizory Sharp Telewizory Sharp

Aplikacja Sharp Smart Remote pozwala przejąć kontrolę nad telewizorem smartfonom i tabletom. Istnieje też możliwość podłączenia klawiatury USB HID, co da możliwość sprawniejszego surfowania po opcjach telewizora. Funkcja Digital Media Renderer pozwala strumieniować materiały prosto z platform mobilnych zarówno z systemem iOS, jak i Android.
Zobacz także: Panasonic zapowiada serię telewizorów AX800 z rozdzielczością Ultra HD »Oczywiście nie brakuje wszystkich nowoczesnych funkcji zarezerwowanych dla współczesnych telewizorów. Seria Sharp AQUOS 3D LED LE760 stanowi ciekawą propozycję. W zależności od wersji wyposażeniowej klienci zapłacą za nowe odbiorniki od 2499 złotych do 3599 złotych. Nowe modele powinny się już pojawiać w sklepach.

Telewizory Sharp Telewizory Sharp
Telewizory Sharp Telewizory Sharp

2014-04-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sharp wprowadza do Polski telewizory AQUOS 3D LED LE760

Podobne artykuły i galerie