Logo

Sharp Aquos wzbogacone o nowy telewizor 3D w 60-calach

Sharp AQUOS Quattron 3D LE830E to najnowsza propozycja producenta, która weszła do sprzedaży. Nowy telewizor wzbogacił serię odbiorników AQUOS o ekran w rozmiarze 60 cali, dzięki czemu miłośnicy porządnego kina domowego będą mogli się cieszyć dużym gabarytem.
Zobacz także: Toshiba zapowiedziała nowe ekologiczne telewizory i odtwarzacze Blu-ray »Nowy model oparto o matrycę Quattron drugiej generacji, co zapewni dużo lepszy obraz, a nad płynnością będzie czuwać system E-Motion 200 sterujący podświetleniem obrazu. Nowe odbiorniki posiadają potrójny tuner, który bez dodatkowych urządzeń pozwoli na odbiór telewizji cyfrowej, kablowej oraz sygnału naziemnego. Urządzenie wyposażono w cztery wejścia HDMI oraz trzy porty USB pozwalające na odtwarzanie filmów z pamięci zewnętrznych.

Sharp Aquos Sharp Aquos


Zobacz także: Funai Katana - nowa seria żywotnych telewizorów »Obsługa DLNA pozwoli na płynne odtwarzanie obrazu z kompatybilnych urządzeń, jak komputery i notebooki. Dużym atutem jest możliwość zatrzymywania i przewijania audycji telewizyjnych. Nie zabraknie obsługi przeglądarki internetowej, która łączy się z siecią za pomocą WiFi i LAN'u. Nowe modele posiadają nowe wzornictwo charakteryzujące sie między innymi obudową o grubości 25mm. Sharp AQUOS Quattron 3D LE830E został wyceniony na około 19 tysięcy złotych, zaś w październiku zadebiutuje nieco tańszy model o przekątnej 52 cali.

Sharp Aquos Sharp Aquos
Sharp Aquos Sharp Aquos

2011-08-20 - J. Kruczek

2

Komentarze do:
Sharp Aquos wzbogacone o nowy telewizor 3D w 60-calach

jake 2011-08-25 14:31

ale to dalej aktywne 3D :/ wolałbym pasywne jak cinema 3D - dużo łagodniejsze jest dla oczu

kotorina 2011-08-31 19:53

otóż to, pasywne 3D nie męczy tak bardzo i daje lepszy ładniejszy i jaśnieszy obraz i można oglądać 3D w wiele osób bez wielkich kosztów

Podobne artykuły i galerie