Logo

Sharp Aquos LED 3D - seria telewizorów wzbogacona o 80-calowy model

Sharp wprowadza na rynek nowy telewizor z serii Aquos LED 3D. Odbiornik posiada ekran o przekątnej 80 cali i wykorzystuje najnowsze technologie producenta. Dodatkowo nowy model wyposażono w dwurdzeniowy procesor oraz tunery telewizji cyfrowej.
Zobacz także: LG LA9700 - dwa nowe telewizory Ultra HD 4K »Posiadacze telewizora mogą odbierać kanały w najwyższej jakości z telewizji naziemnej, satelitarnej oraz kablowej. Sharp Aquos LED 3D LC-80LE657 obsługuje też nowoczesny standard T2, który na razie obowiązuje w nielicznych krajach Europy. Na pokładzie znalazło się pełne podświetlenie LED, panel X-Gen oraz technologia Active Motion 200.

Sharp Aquos Sharp Aquos


Zobacz także: Samsung F8500 - nowa linia telewizorów plazmowych debiutuje na rynku »Wszystkie zastosowane systemy mają zapewnić najwyższą jakość i płynność obrazu. Telewizor pozwala też na nagrywanie PVR i wykonywanie pauzy na żywo. Producent zadbał też o wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwalający oglądać materiały z pamięci USB. Nie mogło oczywiście zabraknąć połączenia z internetem. Sharp Aquos LED 3D LC-80LE657 może się też pochwalić ekologiczną konstrukcją należącą do najwyższej klasy energetycznej A++.

Sharp Aquos

2013-08-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sharp Aquos LED 3D - seria telewizorów wzbogacona o 80-calowy model

Podobne artykuły i galerie