Logo

Sharkoon Skiller MECH SGK2 - ciekawa klawiatura debiutuje w Polsce

Sharkoon wprowadza na polski rynek nową klawiaturę Skiller MECH SGK2. Konstrukcja przeznaczona dla graczy została pozbawiona panelu numerycznego, co się przekłada na kompaktowe wymiary.

Sharkoon Skiller MECH SGK2 cechuje się wymiarami 391x170x45 mm i wagą 1,18 kg. Mechaniczna klawiatura pracuje w oparciu o przełączniki Kailh w wersji Brown, Red lub Blue. W każdym z wypadków żywotność powinna wynieść co najmniej 50 mln kliknięć.

Sharkoon Skiller MECH SGK2 Sharkoon Skiller MECH SGK2

Klawiatura może się pochwalić białym podświetleniem. Użytkownik będzie miał wpływ na jasność oraz tryb pracy. Z lewej strony umieszczono pięć klawiszy makro pozwalających na dowolne zaprogramowanie. Producent zadbał o takie rozwiązania, jak Anti-ghosting czy 6-Key Rollover.
Zobacz także: Corsair K68 - mechaniczna klawiatura odporna na zalania »Ciekawym rozwiązaniem jest blokada klawiatury. Dzięki niej po odejściu od komputera nikt nie skorzysta z naszego sprzętu. Sharkoon Skiller MECH SGK2 łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu USB o długości 1,8 m. Klawiatura trafiła do polskich sklepów za cenę 199 złotych.

Sharkoon Skiller MECH SGK2

2017-09-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sharkoon Skiller MECH SGK2 - ciekawa klawiatura debiutuje w Polsce

Podobne artykuły i galerie