Logo

Sennheiser CX 275s i HD 429s - uniwersalne słuchawki komunikacyjne

Sennheiser zaprezentował wydajne słuchawki przeznaczone do uniwersalnego użytku. Owa uniwersalność przejawia się tym, że modele CX 275s i HD 429s współpracują ze smartfonami bez względu na system operacyjny.
Zobacz także: JBL Tempo - nowa seria solidnych słuchawek »Oznacza to, że nareszcie mamy do czynienia ze słuchawkami, które nie są promowane jedynie dla fanów Apple. W przypadku dwóch nowych modeli pilot z mikrofonem będzie praktyczny w połączeniu z każdym urządzeniem. Sennheiser CX 275s to dokanałowy model wyposażony w wymienne adaptery. Dzięki nim każdy dopasuje słuchawki do własnych uszu i zadba o komfort oraz odpowiednie wygłuszenie. Producent nie zdradził danych technicznych, ale zamiast tego chwali się stylowym wyglądem.

Sennheiser CX 275s i HD 429s Sennheiser CX 275s i HD 429s


Zobacz także: Parrot Zik - bezprzewodowe słuchawki z modułem NFC »Sennheiser HD 429s są komunikacyjną wersją obecnych na rynku od roku słuchawek nausznych. Producent zapewnia wysoką jakość dźwięku i mocny bass. Słuchawki posiadają przewód wypuszczony z jednej strony, a cała konstrukcja ma zapewniać komfort podczas długiego słuchania. Pilot i mikrofon na przewodzie pozwalają prowadzić rozmowy przez smartfony. Oba nowe modele łączą się z urządzeniami za pomocą klasycznego portu 3,5 mm. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły dystrybucji, w tym ceny.

Sennheiser CX 275s i HD 429s

2012-10-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sennheiser CX 275s i HD 429s - uniwersalne słuchawki komunikacyjne

Podobne artykuły i galerie