Logo

Selfly - obudowa do smartfona z wbudowanym dronem

Elektroniczne gadżety mają się ostatnio doskonale, a jeżeli potrafią latać i jeszcze robić selfie to mamy gwarantowany sukces. Z takiego wniosku wyszedł pewien startup z Bostonu.

Selfly jest kilkoma urządzeniami w jednym. Na pierwszy rzut oka mamy tu do czynienia z obudową do smartfona. Jej grubość aż 9 dodatkowych mm wskazuje, że może być wytrzymała. Nic bardziej mylnego. Zamiast pancernej obudowy dostajemy drona pozwalającego wznieść się w powietrze i zrobić nam zdjęcie.

Selfly Selfly

Dron posiada kamerę 8 Mpix zdolną do wykonywania fotografii oraz kręcenia filmów. Gadżet rozpoznaje pozycję smartfona i wykonuje zdjęcie jego otoczenia, czyli także użytkownika. Możemy też nim sterować za pomocą smartfona więc wykadrujemy dowolną fotografię.
Zobacz także: Yuneec Breeze 4K - dron dla miłośników selfie »Niestety mały akumulator 650 mAh pozwala tylko na pięć minut lotu. Póki co Selfly zadebiutował na Kickstarterze w cenie 79 dolarów. W standardowej sprzedaży cena ma wzrosnąć do 139 dolarów. Obudowa ma pasować do większości modeli smartfonów na rynku.

Selfly Selfly
Selfly

2017-02-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Selfly - obudowa do smartfona z wbudowanym dronem

Podobne artykuły i galerie