Logo

Scansonic IN300 - nowoczesne radio z dostępem do stacji internetowych

Scansonic IN300 to kolejna propozycja w gamie odbiorników radiowych korzystających zarówno z fal FM, jak i połączenia internetowego. Nowy model pozwala nie tylko na odbiór różnorakich stacji, ale też dostarcza dźwięk w stereo płynący z dwóch 3,5-calowych głośników.
Zobacz także: Tivoli Audio One - eleganckie radio i odtwarzacz CD w wersji White Edition »Użytkownik może zapisać po dziesięć rozgłośni FM oraz internetowych. Łączność z siecią odbywa się za pomocą modułów LAN oraz WiFi. Scansonic IN300 pozwala na wyszukiwanie rozgłośni radiowych na podstawie wielu kryteriów. Dzięki temu użytkownik będzie mógł łatwo i szybko wyszukać interesującą go rozgłośnię.

Scansonic IN300 Scansonic IN300


Zobacz także: SiriusXM Lynx - mobilne radio z systemem Google Android »Scansonic IN300 może odtwarzać muzykę z innych urządzeń w sieci bądź też z tych podłączonych przez wejście AUX. Sterowanie radiem odbywa się za pomocą wygodnego pilota. Istnieje też możliwość pobrania aplikacji na Androida i iOS pozwalającej na obsługę urządzenia. Scansonic IN300 posiada wymiary 300 x 115 x 145 mm. Radio jest dostępne w naszym kraju za cenę 668 złotych.

Scansonic IN300

2013-12-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Scansonic IN300 - nowoczesne radio z dostępem do stacji internetowych

Podobne artykuły i galerie