Logo

Scansonic DA310 - rozbudowane radio z odtwarzaczem CD

Scansonic DA310 to nowy system stereo dostępny w Polsce. Urządzenie oferuje między innymi tuner DAB+, FM oraz odtwarzacz płyt CD. Sprzęt doskonale spisze się w niewielkich pomieszczeniach, jak sypialnia czy kuchnia.
Zobacz także: JBL Horizon - mały głośnik Bluetooth z zegarkiem i radiem FM »Nowy system może się pochwalić bardzo eleganckim wykończeniem, dzięki czemu doskonale się wpisze w wystrój nowoczesnych pomieszczeń. Producent wykorzystał do konstrukcji obudowy drewno, dzięki czemu zadbano o dobre właściwości akustyczne. W tylnej części obudowy znalazły się dwa proty bass-reflex.

Scansonic DA310 Scansonic DA310


Zobacz także: Blaupunkt PP15DAB - nowe przenośne radio FM i DAB+ »Scansonic DA310 dzięki bogatym możliwościom odtwarzania muzyki zapewnia duży poziom rozrywki. Użytkownicy nie tylko posłuchają radia, ale też muzyki z płyt CD. Odtwarzacz obsługuje również pliki MP3 oraz dźwięk przesyłany strumieniowo przez Bluetooth. W obudowie znalazł się wzmacniacz 2x5 W przekazujący sygnał do dwóch głośników pełnozakresowych. Scansonic DA310 zadebiutował na naszym rynku w cenie 687 złotych.

Scansonic DA310

2015-05-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Scansonic DA310 - rozbudowane radio z odtwarzaczem CD

Podobne artykuły i galerie