Logo

Sanyo PLC-XL50 - nowoczesny szerokokątny projektor zadebiutował w Polsce

Sanyo PLC-XL50 to nowoczesny krótkoogniskowy projektor, który idealnie się spisze w zastosowaniach biurowych i edukacyjnych. Urządzenie pozwala na wyświetlanie dużego obrazu z bardzo małych odległości, co sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania w małych pomieszczeniach.
Zobacz także: Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym »Producent zapewnia, że przy projektowaniu wykorzystano nowoczesną technologię hybrydową, która wykorzystuje system projekcji szerokokątnej nowej generacji. Sanyo PLC-XL50 pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1024x768 pikseli przy jasności 2000 ANSI lumenów. Urządzenie posiada na pokładzie dwa głośniki o mocy 2W. Urządzenie w odległości 8 centymetrów od ekranu pozwala na wyświetlenie obrazu o przekątnej 80 cali. Sanyo PLC-XL50 wyposażono też w sensor ruchu, który ma zabezpieczyć projektor przed ewentualną kradzieżą.

Sanyo PLC-XL50 Sanyo PLC-XL50


Zobacz także: Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń »System Direct Power on/off pozwala na automatyczne uruchomienie urządzenia po podłączeniu zasilania. Sanyo PLC-XL50 zadebiutował już na rynku i jest dostępny w dwóch zestawach. Pierwszy obejmuje samo urządzenie, które wyceniono na 3999 złotych. Drugi zestaw obejmuje tablicę interaktywną Qomo o przekątnej 88 cali. Tablica może być obsługiwana palcem bądź wskaźnikiem. Ekran posiada powierzchnię suchościeralną i magnetyczną, która jest całkowicie odporna na uszkodzenia. Całość uzupełnia regulowany uchwyt. Ten zestaw został wyceniony na 9999 złotych.

Sanyo PLC-XL50 Sanyo PLC-XL50

2011-02-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Sanyo PLC-XL50 - nowoczesny szerokokątny projektor zadebiutował w Polsce

Podobne artykuły i galerie