Logo

Samsung szykuje nowy ekran Super AMOLED z rozdzielczością Full HD

Samsung szykuje premierę nowego ekranu, który będzie wykorzystywany w kolejnych topowych smartfonach. Wyświetlacz ma się charakteryzować przekątną 5 cali i rozdzielczością 1920x1080 pikseli. Całość oczywiście w technologii Super AMOLED.
Zobacz także: iPhone 5S w grudniu trafi do produkcji »Zgodnie z zapewnieniami producenta nowy wyświetlacz będzie oferował sporą gęstość pikseli na poziomie 441 ppi. Co więcej zminimalizowano zużycie energii, a matryca ma zapewniać wysoki kontrast oraz dużą częstotliwość odświeżania. Wszystkie poprawki udało się zmieścić w ekranie cieńszym niż dotychczas.

Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3


Zobacz także: Sharp Aquos Phone SH930W - Full HD w nowym smartfonie »Najprawdopodobniej nowy ekran powstał z myślą o smartfonie Galaxy S4. Nieoficjalne informacje mówią, że nowy flagowiec zostanie pokazany właśnie początkiem przyszłego roku. Taka sytuacja chyba nikogo nie dziwi. Galaxy S3 bije rekordy sprzedaży i ta sytuacja zapewne się zmieni po premierze kolejnej wersji. Miłośnicy koreańskiego producenta mogą już zacierać ręce na myśl o styczniowych targach CES, gdzie powinniśmy zobaczyć kilka bardzo ciekawych nowości.

Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3

2012-11-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung szykuje nowy ekran Super AMOLED z rozdzielczością Full HD

Podobne artykuły i galerie