Logo

Samsung pracuje nad smartfonem z procesorem 2GHz

Samsung nie zaprzestaje ekspansji na rynku smartfonów. Producent ma w swojej ofercie bogaty asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Flagowym modelem będzie Galaxy S 2, który jednak nie nacieszy się długo tym tytułem, ponieważ koreański koncern szykuje coś jeszcze mocniejszego.
Do tej pory najmocniejsze układy stosowane w smartfonach, to procesory dwurdzeniowe o taktowaniu 1,2GHz. Właśnie takim procesorem dysponuje Galaxy S 2. Samsung zapowiedział jednak wprowadzenie na rynek nowego modelu, który otrzyma procesor pozwalający na solidne zwiększenie możliwości urządzenia. Na pokładzie znajdzie się procesor dwurdzeniowy o taktowaniu 2GHz.

Samsung Galaxy S 2 Samsung Galaxy S 2


Producent nie zdradził jeszcze szczegółów nowego smartfona. Przewiduje się, że procesor będzie pochodził z rodziny Exynos, którą Samsung zaprezentował w lutym bieżącego roku. Prawdopodobnie specyfikacja urządzenia będzie co najmniej taka, jak w przypadku Galaxy S 2. Nowy model ma być najmocniejszym na rynku, dlatego ciężko podejrzewać, aby któreś podzespoły były słabsze niż w obecnym flagowcu producenta. Smartfon ma zadebiutować jeszcze w tym roku, dlatego możemy się spodziewać rychłej prezentacji nowego modelu. Wojna smartfonów idzie pełną parą i nie pozostaje nic, jak czekać na odpowiedź konkurencji.

Samsung Galaxy S 2 Samsung Galaxy S 2
Samsung Galaxy S 2 Samsung Galaxy S 2

2011-04-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung pracuje nad smartfonem z procesorem 2GHz

Podobne artykuły i galerie