Logo

Samsung YP-R0, przenośny odtwarzacz multimediów

Małe przenośne odtwarzacze multimedialne to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które codziennie musza przemierzyć długą trasę komunikacją miejską do pracy bądź na uczelnię. Samsung wzbogacił gamę swoich urządzeń PMP o nowy model YP-R0.

Samsung YP-R0 Samsung YP-R0

Zobacz także: MovieBook przenośny odtwarzacz od ViewSonic »
Samsung YP-R0 został opakowany w smukła i ładną obudowę dostępną w kilu wersjach kolorystycznych. Jak przystało na urządzenie tego typu YP-R0 daje możliwość oglądania filmów, słuchania muzyki oraz radia. Odtwarzacz został wyposażony w 2,6 calowy wyświetlacz LCD na którym można odtworzyć pliki w formatach DivX, Xvid, WMV i H.264 oraz najpopularniejsze formaty zdjęć.

Samsung YP-R0 Samsung YP-R0

Zobacz także: Marlboro Phone, telefon w paczce papierosów »
Odtwarzacz został wyposażony w pamięć wewnętrzną 4 bądź 8 GB i możliwość poszerzenia pamięci za pomocą gniazda kart microSD. Miłośnicy audycji radiowych ucieszą się także z wbudowanego tuner FM. Dzięki przenośnym odtwarzaczom multimedialnym droga do pracy nie musi być nudna. Nowy Samsung YP-R0 trafi najpierw do sprzedaży na rynku południowokoreańskim a później w pozostałej części świata. Niestety nie ujawniono jeszcze jego ceny.

Samsung YP-R0

2009-11-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung YP-R0, przenośny odtwarzacz multimediów

Podobne artykuły i galerie