Logo

Samsung UCIM - aparat kompaktowy z trzema slotami na pamięć USB

Fotografowanie spotkań rodzinnych i ze znajomymi ma jedną wadę. Po zakończeniu takiej imprezy trzeba rozprowadzić zdjęcia wśród wszystkich osób, co często staje się męczącym i czasochłonnym procederem.
Zobacz także: SVP WP5000 - prosty, wodoodporny kompakt dla turystów »Nad rozwiązaniem pracuje studio designerskie Samsunga, które pokazało aparat pozwalający na zapis zdjęć na kilka pendrive'ów naraz. Dokładnie mówiąc maksymalnie na trzech pamięciach USB, które w trakcie wykonywania zdjęć można podłączyć do aparatu. Projekt ma być rozwiązaniem dla osób, które specjalizują się w uwiecznianiu grupowych spotkań.

Samsung UCIM Samsung UCIM


Zobacz także: AbleCam Waterproof - mały i tani aparat do nurkowania »Samsung nie zdradził specyfikacji prototypowego aparatu, ale należy on do grupy prostych kompaktów. Sama obudowa wskazuje, że mamy do czynienia z gadżetem a nie profesjonalnym aparatem. Mimo wszystko designerzy zapewniają, że małe urządzenie w zupełności wystarczy do uwieczniania towarzyskich spotkań. Ciekawy projekt ma szanse na wejście na rynek, choć prace nad nim jeszcze trwają. Niewykluczone, że rozwiązanie kilku pamięci znajdzie zastosowanie w bardziej dojrzałych konstrukcjach.

Samsung UCIM

2010-12-26 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Samsung UCIM - aparat kompaktowy z trzema slotami na pamięć USB

Gajowy 2010-12-26 19:57

Pomysl mega fajny, tylko zeby znowu z cena nie przesadzili.

Podobne artykuły i galerie