Logo

Samsung Hercules - większy brat Galaxy S2

Samsung Galaxy S2 jest niewątpliwie jednym z lepszych smartfonów na rynku i potwierdza to wysoka sprzedaż. Niektórzy uważają jednak, że 4-calowy wyświetlacz jest zbyt mały i szukają nieco większych modeli, które bardziej już przypominają małe tablety internetowe.
Z odsieczą nadchodzi Samsung Hercules, który jest rozwinięciem Galaxy S2 wyposażonym w większy ekran. Nowy smartfon oferuje wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 480x800 pikseli. Telefon będzie napędzany procesorem Qualcomm o taktowaniu 1,2GHz, który wspomoże 1GB pamięci RAM.

Samsung Hercules Samsung Hercules


Zobacz także: Nokia 700 "Zeta" - kolejny Symbian w nowym smartfonie »Dane przechowamy w pamięci wewnętrznej o pojemności 16GB, którą będziemy mogli zwiększyć za pomocą czytnika kart pamięci. Na obudowie znajdziemy kamerę do videorozmów oraz aparat fotograficzny 8Mpix pozwalający na nagrywanie filmów w jakości Full HD 1080p. Samsung Hercules będzie pracował w oparciu o system Google Android 2.3 Gingerbread. Całość zapowiada się bardzo dobrze i z pewnością przyjmie się wśród osób, które lubią trzymać duży gabaryt w kieszeni. Premiera ma nastąpić w sierpniu bieżącego roku.

Samsung Hercules Samsung Hercules
Samsung Hercules Samsung Hercules

2011-07-13 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Samsung Hercules - większy brat Galaxy S2

Jotgie 2011-07-13 17:55

Jak dla mnie...

Podobne artykuły i galerie