Logo

Samsung HW-H355 - nowy soundbar debiutuje na rynku

Samsung wprowadza na polski rynek nowy model soundbara o nazwie HW-H355. W skład nowego zestawu wchodzi pojedyncza beka dźwiękowa oraz subwoofer. W ten sposób otrzymamy wydajny i ciekawy zestaw audio wspomagający najnowsze telewizory.
Zobacz także: Yamaha YAS-103 i YAS-93 debiutują w Polsce »Samsung HW-H355 pracuje w systemie audio 2.1. Dzięki technologii Bluetooth Hi-Fi nie tylko będziemy mogli słuchać dźwięków z telewizora, ale zestaw zmieni się w bezprzewodowy odtwarzacz audio. Będziemy mogli strumieniować do niego muzykę ze smartfonów oraz tabletów.

Samsung HW-H355 Samsung HW-H355

Producent zadbał o wiele technologii wspomagających odtwarzanie dźwięku. Poszczególne funkcje będą dbały o dostosowywanie dźwięku do akcji dziejącej się na ekranie co ma powiększać doznania w czasie seansów. Samsung HW-H355 może być sterowany za pomocą smartfona z wykorzystaniem odpowiedniej aplikacji.
Zobacz także: Denon DHT-S514 - nowoczesny soundbar z bezprzewodowym subwooferem »Samsung HW-H355 posiada także oprócz standardowych złącz port USB. Za jego pośrednictwem podłączymy zewnętrzne pamięci. Oznacza to możliwość odtwarzania muzyki z pendrive'a czy dysku. Nowy zestaw audio jest już dostępny za cenę 899 złotych.

Samsung HW-H355

2014-06-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung HW-H355 - nowy soundbar debiutuje na rynku

Podobne artykuły i galerie