Logo

Samsung Galaxy Tab S5e - zapowiedź ciekawego tabletu internetowego

Samsung bez większej pompy zaprezentował nowy tablet Galaxy Tab S5e. Urządzenie oferuje dobre parametry i zdaje się być sprzętem godnym uwagi.
Samsung Galaxy Tab S5e wykorzystuje 10,5-calowy ekran Super AMOLED otoczony smukłymi ramkami. Metalowa obudowa cechuje się grubością zaledwie 5,5 mm. Za sprawne działanie systemu Android 9.0 odpowiada ośmiordzeniowy procesor wspomagany przez 4 GB RAMu. Nie zdradzono o jaki układ chodzi, ale prawdopodobnie będzie to Qualcomm Snapdragon 670.

Samsung Galaxy Tab S5e Samsung Galaxy Tab S5e

W obudowie tabletu znalazło się miejsce dla baterii o pojemności 7040 mAh. Ma ona zapewniać około 14,5 godziny pracy. Na dane przygotowano pamięć o pojemności 64 GB z czytnikiem kart microSD. Producent wyposażył tablet w kamerę główną o rozdzielczości 13 Mpix oraz przednią 8 Mpix. Ciekawie wypada kwestia audio. Tablet korzysta z czterech głośników AKG oraz systemu Dolby Atmos. Całość dopełnia czytnik linii papilarnych.
Zobacz także: Asus Chromebook Tablet CT100 - zapowiedź tabletu dla uczniów i studentów »Samsung Galaxy Tab S5e zadebiutuje na rynku w drugim kwartale roku. Na razie nie jest znana jego cena. Do sklepów powinien trafić tablet w wersji czarnej, srebrnej oraz złotej.

Samsung Galaxy Tab S5e Samsung Galaxy Tab S5e

2019-02-17 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy Tab S5e - zapowiedź ciekawego tabletu internetowego

Podobne artykuły i galerie