Logo

Samsung Galaxy Tab S4 - oficjalny debiut nowego tabletu

Samsung Galaxy Tab S4 pojawiał się w plotkach od dłuższego czasu. Teraz producent postanowił oficjalnie przedstawić swój nowy tablet. urządzenie raczej niczym nie zaskakuje, ale przy tym zdaje się być solidnym sprzętem.
Producent postawił na 10,5-calowy ekran Super AMOLED pracujący w rozdzielczości 2560x1600 pikseli. Z pewnością nie będziemy narzekać na brak wydajności. Samsung Galaxy Tab S4 korzysta z ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 835 wspomaganego przez 4 GB pamięci RAM. Na rynek trafia modele z pamięcią wewnętrzną o pojemności 64 GB i 256 GB.

Samsung Galaxy Tab S4 Samsung Galaxy Tab S4

Tablet posiada kilka cech wyróżniających go na tle konkurencji. Przede wszystkim urządzenie współpracuje z rysikiem S Pen, co ułatwi korzystanie z wielu aplikacji. Minusem jest brak schowka na rysik w obudowie. Tryb pracy DeX pozwala na podpięcie monitora i korzystanie z tabletu w roli na przykład rysika.
Zobacz także: Microsoft Surface Go - najmniejszy członek rodziny Surface »Samsung Galaxy Tab S4 oferuje użytkownikom kamery o rozdzielczościach 13 i 8 Mpix. Specyfikacja obejmuje moduły WiFi i Bluetooth, a opcjonalnie pojawi się LTE. Zadbano też o cztery głośniki AKG oraz skaner tęczówki. Zasilaniem zajmuje się akumulator o pojemności 7300 mAh. Całością steruje Android 8.1. Najtańsza wersja tabletu ma kosztować 649,99 dolarów, zaś dodatkowe etui z klawiaturą to koszt 149,99 dolarów.

Samsung Galaxy Tab S4

2018-08-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy Tab S4 - oficjalny debiut nowego tabletu

Podobne artykuły i galerie