Logo

Samsung Galaxy S4 i S4 mini w specjalnej wersji Black Edition

Samsung zapowiedział wprowadzenie na rynek specjalnej serii smartfonów Galaxy S4 i Galaxy S4 mini. Nosi ona nazwę Black Edition i jak można się domyślić oferuje przede wszystkim czarną obudowę oraz akcesoria w tym samym kolorze.
Zobacz także: LG G Pro 2 - nowy phablet zostanie pokazany przed targami MWC? »Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition mają zadebiutować w tym miesiącu na wybranych rynkach europejskich. Niestety nie zdradzono do jakich krajów ma trafić specjalny model, ale bardzo prawdopodobne, że znajdzie się on także w Polsce. Producent skupił się przy projektowaniu specjalnej serii tylko na stylistyce.

Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition


Zobacz także: Sony Xperia Z Ultra WiFi - nieco tańsza wersja bez łączności 3G »Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition oferują czarną obudowę oraz akcesoria, jak słuchawki czy ładowarka w czerni. Więcej nowości znajdzie się w systemie. Samsung zadbał o szereg unikatowych tapet przeznaczonych dla serii Black. W pamięci telefonu znajdą się także specjalne dzwonki dostępne tylko w tym wariancie smartfonów. Na szczegóły dystrybucji musimy jednak poczekać. Na razie data debiutu, plan dystrybucji i ceny nie są znane.

Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition
Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini Black Edition

2014-02-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy S4 i S4 mini w specjalnej wersji Black Edition

Podobne artykuły i galerie