Logo

Samsung Galaxy S3 z poważnym problemem! Smartfony padają po kilku miesiącach

Samsung Galaxy S3 bije rekordy popularności i sprzedaje się rewelacyjnie. Jednak flagowy smartfon nie jest pozbawiony wad. Jak się okazuje posiada jedną bardzo poważną. Niektóre modele po kilku miesiącach użytkowania ulegają bardzo poważnej awarii.
Zobacz także: Huawei Ascend Mate - premiera niezwykłego smartfona nastąpi na targach CES 2013 »Użytkownicy donoszą, że po kilku miesiącach smartfony się wyłączają i już nie wracają do działania. Problem występuje samoczynnie i jest najprawdopodobniej powodowany wadliwymi płytami głównymi. Urządzenia, które uległy awarii nadają się jedynie do wymiany. Samsung nie skomentował jeszcze informacji na temat awarii, ale bez przeszkód wymienia wszystkie uszkodzone smartfony.

Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3


Zobacz także: YotaPhone - nowatorski smartfon z ekranem E-Ink »Najwyraźniej producent zdaje sobie sprawę z popełnionego błędu, ponieważ wymieniane są nawet smartfony z nieoryginalnym systemem. Problemem wydaje się jednak fakt, że Samsung wymienia uszkodzone modele na smartfony z tym samym układem. Nie wiadomo jednak, czy uszkodzona była jedna seria, czy też wszystkie płytki tego typu. Pozostaje mieć nadzieję, że problem nie dotyczy wszystkich modeli na rynku.

Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S3

2012-12-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy S3 z poważnym problemem! Smartfony padają po kilku miesiącach

Podobne artykuły i galerie