Logo

Samsung Galaxy S Wi-Fi 3.6 i 5.0 - odtwarzacze multimedialne z Androidem debiutują w Polsce

Samsung wprowadził na rynek dwa ciekawe odtwarzacze multimedialne bazujące na konstrukcji znanych ze smartfonów. Samsung Galaxy S Wi-Fi 3.6 oraz 5.0 oferują bogate możliwości multimedialne połączone z funkcjonalnością systemu Android. Całość wygląda niczym smartfon z tym, że użytkownicy nie będą mogli wykonać połączeń telefonicznych.
Zobacz także: iPod Touch w odświeżonej wersji! iOS 5 i biała obudowa »Samsung Galaxy S Wi-Fi 3.6, jak się można domyśleć jest mniejszym modelem, który znacznie lepiej spisze się w formie mobilnego odtwarzacza chowanego w kieszeni. Urządzenie posiada ekran o przekątnej 3,65 cali i rozdzielczości 480x320 pikseli. Sercem odtwarzacza został procesor o taktowaniu 1 GHz. Na pokładzie znajdziemy 8 GB pamięci wewnętrznej, którą poszerzymy kartami microSD. Zdjęcia wykonamy aparatem o rozdzielczości 2 Mpix, a z przodu znajdziemy kamerę VGA. Całość działa pod systemem Android 2.3.

Samsung Galaxy S Wi-Fi Samsung Galaxy S Wi-Fi


Zobacz także: Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu »Samsung Galaxy S Wi-Fi 5.0 pracuje z systemem Android 2.2, a obsługę umożliwia ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 480x800 pikseli. W tym modelu zdecydowanie lepiej będzie się oglądało filmy oraz zdjęcia. Specyfikacja odtwarzacza jest podobna, jak w przypadku powyższego modelu. Różnica tkwi w tylnym aparacie o rozdzielczości 3,2 megapikjseli z funkcją autofokusa. Nie zabrakło też GPSu. Oba odtwarzacze zostały wyposażone w łączność WiFi oraz Bluetooth 3.0. Ceny nowych odtwarzaczy to odpowiednio 599 oraz 859 złotych.

Samsung Galaxy S Wi-Fi Samsung Galaxy S Wi-Fi
Samsung Galaxy S Wi-Fi Samsung Galaxy S Wi-Fi Samsung Galaxy S Wi-Fi Samsung Galaxy S Wi-Fi

2012-03-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy S Wi-Fi 3.6 i 5.0 - odtwarzacze multimedialne z Androidem debiutują w Polsce

Podobne artykuły i galerie