Logo

Samsung Galaxy Player 5.8 - kolejna wersja odtwarzacza mobilnego z Androidem

Samsung Galaxy Player 5.8 ma być kolejnym odtwarzaczem multimedialnym, jaki zadebiutuje na rynku. Odtwarzacz wpisuje się w design i funkcjonalność linii Galaxy. Wyglądem szczególnie przypomina najmocniejszy model smartfonów, czyli S3.
Zobacz także: Cowon C2 - nowy mobilny odtwarzacz multimedialny z obsługą internetu »Mimo stylistycznych podobieństw mamy do czynienia z urządzeniem większym i słabszym technologicznie. Nowy Samsung Galaxy Player będzie oferował ekran o przekątnej 5,8 cali i rozdzielczości 960x540 pikseli. Odtwarzacz pracuje w oparciu o system Google Android 4.0 ICS, a nad jego sprawną pracą będzie czuwać dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz.

Samsung Galaxy Player 5.8 Samsung Galaxy Player 5.8


Zobacz także: Sweex Optimuo MP4 - prosty i funkcjonalny odtwarzacz MP4 »Użytkownik będzie mógł wybrać wersję 16 bądź 32 GB. Pojemność można oczywiście zwiększyć kartami microSD. Zaskakuje słaba kamera o rozdzielczości zaledwie 3 megapikseli. Co ciekawe producent zadbał o przednią kamerkę VGA. Za łączność odpowiadają moduły WiFi, Bluetooth oraz GPS. Nie zabraknie radia FM i odbiornika T-DMB. Ładowanie odbywa się za pomocą portu microUSB. Oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy Player 5.8 powinna nastąpić na targach IFA 2012.

Samsung Galaxy Player 5.8

2012-08-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy Player 5.8 - kolejna wersja odtwarzacza mobilnego z Androidem

Podobne artykuły i galerie