Logo

Samsung Galaxy Note 4 - opublikowano część specyfikacji

Samsung Galaxy Note 4 ma zostać zaprezentowany 3 września, ale wygląda na to że już dziś poznaliśmy specyfikacje urządzenia, a przynajmniej jej większość. Wszystko przez indonezyjska sieć sprzedaży, która nieopatrznie opublikowała kartę produktu.
Zobacz także: Lenovo Vibe Z2 Pro oficjalnie! Phablet o mocnym wnętrzu »Phablet został wyceniony w sklepie Erafone na 9 499 000 IDR, czyli około 817 dolarów. W zamian za tę kwotę mamy otrzymać prawdziwego potwora. Samsung Galaxy Note 4 według karty produktu posiada 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 1440x2560 pikseli. Wyświetlacz został wykonany w technologii Super AMOLED.

Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note

Za wydajność ma odpowiadać ośmiordzeniowy procesor Exynos 5433 bądź czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 805. Samsung Galaxy Note 4 ma być pierwszym urządzeniem z Androidem wyposażonym w 4 GB pamięci RAM. W kwestii systemu na starcie pojawi się wersja 4.4.3. Wszystko wygląda fantastycznie, ale niestety nie znamy pojemności baterii.
Zobacz także: Archos 64 Xenon - phablet średniej klasy zmierza na sklepowe półki »Samsung Galaxy Note 4 będzie oferowany w wersjach z pamięcią o pojemności 16, 32 oraz 64 GB. Całość uzupełnią wszystkie najnowsze moduły łączności. Ciężko powiedzieć, czy opublikowane informacje zawierają ostateczną specyfikację, ale jeżeli tak jest to Note będzie dominował na rynku phabletów jeszcze długo.

Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note

2014-08-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy Note 4 - opublikowano część specyfikacji

Podobne artykuły i galerie