Logo

Samsung Galaxy Note 2 zostanie wyposażony w giętki ekran?

Samsung Galaxy Note 2 jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń, jakie mają trafić w najbliższym czasie na rynek. Pierwsze urządzenie z serii Note klasyfikowało się gdzieś pomiędzy smartfonami i tabletami otwierając nowe pole do popisu producentom.
Zobacz także: Asus PadFone - specyfikacja produkcyjnej wersji »Następca popularnego modelu ma szansę na odniesienie spektakularnego sukcesu, a plotki na jego temat przebijają nawet te odnoszące się do nowego iPhone'a. Najnowsze nieoficjalne informacje dotyczą ekranu szykowanego do 5,5-calowego smartfona. Wyświetlacz ma zostać wykonany z giętkiego tworzywa opartego o prezentowane już przez Samsunga prototypy ekranów.

Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note


Zobacz także: Apple iPhone 5 z 1 GB pamięci RAM i modułem NFC? »Oczywiście nie oznacza to, że Samsung Galaxy Note 2 będzie cały giętki. Zamiast tego w sztywnej obudowie znajdzie się bardziej odporny ekran. Giętka konstrukcja zwiększy szanse przetrwania przy uderzeniach. Wyświetlacz ma mieć jeszcze jedną zaletę. Będzie o 0,4 mm cieńszy od klasycznych modułów. Taka wartość może się wydawać mała, ale pozwoli umieścić wewnątrz pojemniejszą baterię. Może też zaowocować cieńszą obudową. Samsung Galaxy Note 2 zadebiutuje na targach IFA w Berlinie, które wystartują 31 sierpnia. Wtedy poznamy wszystkie tajemnice smartfona.

Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy Note Samsung Galaxy Note

2012-08-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung Galaxy Note 2 zostanie wyposażony w giętki ekran?

Podobne artykuły i galerie