Logo

Samsung ES75 - ekonomiczny kompakt z nowoczesnym systemem stabilizacji obrazu

Samsung ES57 to nowy kompakt w rodzinie koreańskiego producenta. Nowy model jest, co prawda urządzeniem z segmentu ekonomicznego, ale zawiera bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci najnowszej cyfrowej stabilizacji obrazu, która ma działać znacznie lepiej od dotychczas stosowanych.
Zobacz także: Casio EXILIM EX-S200 - nowa bardzo cienka cyfrówka »Producent zastosował w modelu ES57 matrycę CCD o rozdzielczości 14 megapikseli. Obiektyw Samsunga zastosowany w nowym modelu pozwala na osiągnięcie pięciokrotnego zoomu optycznego. Użytkownik może nawigować funkcjami aparatu za pomocą ekranu o przekątnej 2,7 cala. Nie zabrakło oczywiście wbudowanej lampy błyskowej i czytnika kart pamięci SD/SDHC.

Samsung ES75 Samsung ES75


Zobacz także: BenQ C1420 - nowy kompakt z bogatymi funkcjami wkracza do Polski »Najciekawszym rozwiązaniem w nowym modelu jest system stabilizacji obrazu. Nowa technologia działa w całkowicie odmienny sposób niż dotychczas stosowane systemy. Aparat w momencie wyzwolenia migawki wykonuje dwie fotografie. Jedną w maksymalnej czułości ISO, a drugie zgodnie z parametrami użytkownika. Zdjęcia są łączone w jeden obraz, co daje bardzo ostre zdjęcie bez żadnych zakłóceń. Tak przynajmniej zapewnia producent. Nowy kompakt zadebiutuje na rynku we wrześniu bieżącego roku i będzie dostępny za około 760 złotych.

Samsung ES75

2010-08-07 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Samsung ES75 - ekonomiczny kompakt z nowoczesnym systemem stabilizacji obrazu

Podobne artykuły i galerie