Logo

Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy

Firma Russound wprowadziła do swojej oferty nowy odtwarzacz sieciowy DMS-3.1, który ma zaspokoić najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie pozwala na odtwarzanie dźwięków z urządzeń znajdujących się w sieci domowej oraz bezpośrednio z internetu.
Zobacz także: Ayon Audio S-3 - odtwarzacz sieciowy dla wymagających »Russound DMS-3.1 został wyposażony w obsługę Apple Air Play, co pozwala na współpracę z urządzeniami Apple. Bez problemów przetworzymy dźwięk z iPhone'a czy iPoda, który zostanie wzbogacony i przesłany do głośników. Producent zadbał o tuner AM/FM, który pozwoli na cieszenie się tradycyjnymi stacjami radiowymi. Oczywiście radio posiada obsługę RDS.

Russound DMS-3.1 Russound DMS-3.1


Zobacz także: Dune HD Lite 53D - multimedialne centrum domowej rozrywki »Obsługa DLNA pozwala na odsłuchiwanie rozgłośni internetowych oraz zasobów zamieszczonych w sieci. Port USB daje możliwość współpracy z pamięciami zewnętrznymi. Russound DMS-3.1 wykorzystuje idealnie trend sieciowych odtwarzaczy. Wielu użytkowników rezygnuje z tradycyjnych urządzeń na rzecz bardziej praktycznych sieciowych rozwiązań. Russound DMS-3.1 odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty plików, dzięki czemu nie będziemy mieli problemów z odsłuchaniem swojej biblioteki muzycznej. Oczywiście sprzęt najwyższej jakości nie jest tani i Russound DMS-3.1 wyceniono na 9999 złotych.

Russound DMS-3.1

2011-11-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy

Podobne artykuły i galerie