Logo

Roccat Kiro - zapowiedź myszki gamingowej z wymiennymi panelami

Roccat zaprezentował nowa myszkę gamingową. Model Kiro posiada kilka bardzo ciekawych cech, jak choćby możliwość wymiany bocznych paneli, co dostosuje wygląd gryzonia do odpowiednich preferencji użytkownika.
Roccat Kiro korzysta z wydajnego sensora optycznego Pro-Optic R2. Standardowo osiąga on rozdzielczość 2000 dpi, ale funkcja Overdrive pozwala na podkręcenie tej wartości do 4000 dpi. Czas reakcji myszy wynosi 1 ms, zaś przyspieszenie osiąga 20 G. Nad pracą urządzenia czuwa 32-bitowy procesor ARM Turbo Core V2.

Roccat Kiro Roccat Kiro

Z nowej myszy mogą korzystać zarówno prawo, jak i leworęczne osoby. Dodatkowe panele pozwalają między innymi na pewniejszy chwyt urządzenia, jak i na korzystanie z dodatkowych przycisków. Roccat Kiro łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu zakończonego wtykiem USB.
Zobacz także: Logitech MX Master Wireless Mouse - najbardziej zaawansowana mysz bezprzewodowa szwajcarskiej marki »Nowy model może się też pochwalić podświetleniem  wyświetlającym 16,8 milionów kolorów. Roccat Kiro współpracuje też z oprogramowaniem Swarm. Mysz ma trafić na rynek 27 listopada w cenie 219 złotych.

Roccat Kiro Roccat Kiro
Roccat Kiro Roccat Kiro

2015-11-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Roccat Kiro - zapowiedź myszki gamingowej z wymiennymi panelami

Podobne artykuły i galerie