Logo

Ringbow - projekt niezwykłego kontrolera dla smartfonów

Tablety i smartfony pozwalają miedzy innymi na czerpanie rozrywki z gier. Niestety dla wielu osób gra za pośrednictwem dotykowego ekranu nie jest zbyt wygodna, a dodatkowe kontrolery nie zawsze są praktyczne w transporcie.
Rozwiązaniem może być Ringbow, prototypowy kontroler w postaci pierścienia. Obecnie gadżet jest w fazie testów, a twórcy zbierają fundusze na wprowadzenie urządzenia na rynek. Oczywiście pierścień ma swoje plusy i minusy, ale prezentuje się dość ciekawie i ma szansę na zdobycie popularności wśród użytkowników mobilnych urządzeń.

Ringbow Ringbow


Zobacz także: Leap Motion - precyzyjny kontroler ruchu za 70 dolarów »Ringbow otrzymał wygodną formę pierścienia, co pozwala na wygodne noszenie oraz użytkowanie. W niewielkim urządzeniu znalazła się bateria pozwalająca na około 5 godzin zabawy oraz manipulator w postaci niewielkiego grzybka. Gadżet obsługujemy kciukiem, a pierścień nie jest zamknięty, co pozwala na dostosowanie go do każdej grubości palca. Aktualnie twórcy gromadzą pieniądze za pośrednictwem Kickstartera. Ringbow będzie współpracował z systemami Android oraz iOS i wydaje się być całkiem praktycznym urządzeniem.

Ringbow

2012-06-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ringbow - projekt niezwykłego kontrolera dla smartfonów

Podobne artykuły i galerie