Logo

Realme Band - ciekawa alternatywa dla Xiaomi Mi Band

Seria opasek Xiaomi Mi Band zyskała wielką popularność na świecie, ale na rynku można znaleźć interesujące alternatywy. Realme Band jest jednym z takich urządzeń, które mogą zainteresować użytkowników szukających niedrogiego i funkcjonalnego zegarka.
Realme Band korzysta z niespełna calowego ekranu o rozdzielczości 80x160 pikseli. Wyświetlacz zmieści 64 litery, a tekst można przewijać dotykowym przyciskiem pod ekranem. Opaska oprócz godziny wyświetli również powiadomienia ze smartfona i zainstalowanych na nim aplikacji. Nie zabraknie krokomierza czy sensora pulsu.

Realme Band Realme Band


Zobacz także: Suunto 7 - ciekawy smartwatch dla aktywnych »Producent przygotował dziewięć trybów monitorowania treningu. Gadżet będzie także monitorował sen użytkownika. Zastosowana bateria ma zapewnić około 10 dni działania z włączonym pulsometrem. Obudowa jest w pełni wodoszczelna co potwierdza certyfikat IP68. Realme Band kosztuje zaledwie 20 dolarów, ale nie wiadomo czy urządzenie oficjalnie trafi na polski rynek. Smartfony marki zadebiutują nad Wisłą 18 marca, więc jest nadzieja.

Realme Band

2020-03-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Realme Band - ciekawa alternatywa dla Xiaomi Mi Band

Podobne artykuły i galerie