Logo

Razer przygotował akcesoria poświęcone grze StarCraft II: Heart of the Swarm

Razer przygotował nowa serię akcesoriów dla graczy posiadających szczególny sentyment do gry StarCraft II: Heart of the Swarm. Producent sprzętu gamingowego stale przygotowuje nowe modele poświęcone najpopularniejszym grom i nowy zestaw zasługuje na uwagę.
Zobacz także: Tesoro Shrike H2L - praktyczna mysz gamingowa z sensorem laserowym »Nowe modele otrzymały wygląd nawiązujący do universum popularnej strategii. Nie mogło też zabraknąć systemu oświetlenia APM reagującego na bieżąco na wydarzenia z gry. Oczywiście wszystkie akcesoria zoptymalizowano pod kątem gier strategicznych i tak gracze mogą nabyć myszkę, klawiaturę oraz słuchawki. Razer Spectre StarCraft II to lekka mysz z pięcioma przyciskami i gumową podkładką pod palce. Gryzoń oferuje rozdzielczość 5600 dpi oraz regulację nacisku na przyciski. Mysz może się pochwalić czasem reakcji na poziomie 1 ms oraz oprogramowaniem pozwalającym na dostosowanie gryzonia do konkretnej gry.

Razer StarCraft II Razer StarCraft II


Zobacz także: Ozone Blade - rasowa klawiatura dla graczy »Razer Marauder StarCraft II jest klawiaturą posiadającą optymalizację pod katem nacisku klawiszy. Symbole na klawiszach zostały wygrawerowane laserowo, a czas reakcji podobnie, jak w przypadku myszy wynosi 1 ms. Całość uzupełniają słuchawki Razer Banshee StarCraft II mające zapewnić solidną izolację przed dźwiękami z zewnątrz i wysoką jakość tych płynących z gry. Przetworniki posiadają średnicę 50 mm, a użytkownicy skorzystają z regulacji głośności i odłączanego mikrofonu. Za nowe peryferia zapłacimy kolejno 59,99 dolarów w przypadku myszy, 99,99 dolarów za klawiaturę i 89,99 dolarów za słuchawki.

Razer StarCraft II Razer StarCraft II

2013-02-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer przygotował akcesoria poświęcone grze StarCraft II: Heart of the Swarm

Podobne artykuły i galerie