Logo

Razer Viper - gamingowa mysz wyposażona w optyczne przełączniki

Razer Viper na pierwszy rzut oka jest zwykłą myszką gamingową. Jednak ten model jest wyjątkowy i wprowadza małą rewolucję do oferty marki. Producent postawił bowiem na optyczne przełączniki mające gwarantować znacznie większą precyzję i kontrolę niż standardowe przyciski.
Nowa mysz wykorzystuje sensor Razer 5G pracujący z maksymalną rozdzielczością 16000 dpi. Czujnik cechuje przyspieszenie 50G oraz szybkość rejestrowania ruchu do 450 cali/s. Razer Viper może się pochwalić konstrukcją o wymiarach 126,73 x 66,2 x 37,8 mm oraz wagą jedynie 69 g.

Razer Viper Razer Viper

Razer Viper posiada osiem programowalnych przycisków, z czego dwa główne korzystają ze wspomnianych optycznych przełączników. Te są nie tylko bardziej precyzyjne, ale także wytrzymalsze. Ich żywotność oceniono na 70 mln kliknięć. Mysz gamingowa tej marki musi oczywiście korzystać z podświetlenia Razer Chroma.
Zobacz także: Sharkoon SKILLER SGM3 - bezprzewodowa mysz gamingowa za rozsądną cenę »Gryzoń jest podpinany do komputera za pośrednictwem przewodu USB o długości 2,1 m. W oficjalnym sklepie producenta Razer Viper kosztuje 89,99 euro.

Razer Viper Razer Viper
Razer Viper Razer Viper Razer Viper Razer Viper Razer Viper Razer Viper Razer Viper Razer Viper

2019-08-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer Viper - gamingowa mysz wyposażona w optyczne przełączniki

Podobne artykuły i galerie