Logo

Razer Turret - zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy

Razer wprowadził do sprzedaży zestaw Turret obejmujący bezprzewodową klawiaturę oraz mysz. Co ciekawe zestaw został pierwszy raz zaprezentowany rok temu, ale do teraz było o nim cicho. Okazuje się jednak, że marka nie zapomniała o dość oryginalnym komplecie.

Jeżeli chodzi o klawiaturę to mamy do czynienia z wyspowym modelem wyposażonym w zintegrowana podkładkę pod mysz. Urządzenie wyposażono w technologię 10KRO, co oznacza możliwość obsługi naraz dziesięciu klawiszy. Co ciekawe na klawiaturze umieszczono nawet przyciski dedykowane platformie Android.

Razer Turret Razer Turret

Akumulator o pojemności 1500 mAh ma zapewnić klawiaturze około cztery miesiące pracy na jednym ładowaniu. Warto też dodać, że wspomniana podkładka pod mysz może zostać odłączona od klawiatury. W kwestii myszy to została ona wyposażona w akumulator starczający na około 40 godzin rozgrywki.
Zobacz także: Asus ROG Horus GK2000 - fantastyczna klawiatura dla graczy »Mysz z zestawu Razer Turret posiada sensor o rozdzielczości 3500 dpi. W podstawie znalazły się magnetyzowane elementy mające sprawić, że mysz nie ześlizgnie się z podkładki na klawiaturze. Łączność obu gadżetów z komputerem czy innymi urządzeniami może się odbywać za pomocą odbiornika USB lub modułu Bluetoooth. Razer Turret został wyceniony na 160 dolarów. Wkrótce powinien być dostępny w Europie.

Razer Turret Razer Turret
Razer Turret Razer Turret

2016-04-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer Turret - zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy

Podobne artykuły i galerie