Logo

Razer TRON - zestaw dla graczy inspirowany kultowym filmem

Film TRON wprawiał w zachwyt w latach osiemdziesiątych i stał się kultowa pozycją dla wszystkich miłośników elektroniki. W tym roku zadebiutuje w kinach sequel kultowej produkcji, a co za tym idzie marka TRON powróciła w łaski specjalistów od marketingu.
Zobacz także: Platronics GameCom 777 - słuchawki dla graczy z dźwiękiem surround 7.1 »Producenci sprzętów elektronicznych sięgają coraz częściej do motywów związanych z filmem, czego wyrazem jest choćby nowa linia produktów firmy Razer. Seria Razer Tron to zestaw urządzeń peryferyjnych do komputerów, przeznaczonych dla graczy. W skład zestawu wchodzi klawiatura, myszka oraz specjalna podkładka. Wszystkie gadżety wykonano w stylistyce nawiązującej do filmowego hitu.

Razer TRON Razer TRON

Wszystkie gadżety posiadają ciemne barwy wzbogacone błękitnym podświetleniem reagującym na wydarzenia w grach, czy uruchamianie poszczególnych aplikacji. Klawiatura posiada część numeryczną, którą można w każdej chwili odłączyć od głównego modułu. Myszka posiada siedem przycisków funkcyjnych i oferuje rozdzielczość 5600 dpi. Podkładka posiada pięć stref podświetlanych błękitnym światłem. Nie świecą się one równocześnie, tylko podświetla się ta, na której aktualnie znajduje się myszka, dając rewelacyjny efekt podczas gry w ciemnym pomieszczeniu.
Zobacz także: Cyborg R.A.T. - myszki dla graczy z opcją transformacji »Najnowsza seria Razor TRON nie należy do tanich zabawek. Za cały zestaw trzeba zapłacić około 1100 złotych w przeliczeniu na nasza walutę. Gracze mogą też nabyć oddzielnie każde urządzenie. Zestaw jest dostępny już za oceanem, a w niedługim czasie powinien się znaleźć w ofercie europejskich sklepów.

Razer TRON

2010-07-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer TRON - zestaw dla graczy inspirowany kultowym filmem

Podobne artykuły i galerie