Logo

Razer Switchblade - pecetowa konsola trafi do sprzedaży!

Razer Switchblade to oryginalny notebook przeznaczony wyłącznie dla graczy. Koncept zadebiutował na targach CES 2011 i wywołał zachwyt u zwiedzających i internautów. Pecetowa konsola do gier okazała sie bardzo interesująca i wielu ucieszy fakt, że wejdzie do sprzedaży.
Firma Razem poinformowała o umowie podpisanej z Tecent, chińskim wydawcą gier MMO. Dzięki temu na rynku chińskim zadebiutuje Razer Switchblade. Nie wiadomo jeszcze, czy urządzenie wejdzie oficjalnie do sprzedaży na pozostałych rynkach, ale nawet jeśli do tego nie dojdzie, to będzie można sprowadzić gadżet z Chin. Podpisanie umowy z dostawcą gier MMO pozowli tez na równoczesne wypuszczenie konsoli wraz z tytułami startowymi opracowanymi już pod kątem nowego sprzętu.

Razer Switchblade Razer Switchblade


Zobacz także: Polska premiera Nintendo 3DS - mała konsola 3D trafiła do sklepów »Przypomnijmy, że Razer Switchblade to ciekawe urządzenie posiadające budowe notebooka. Urządzenie posiada ekran o przekątnej 7 cali i jest napędzane procesorem Intel Atom Z670. Ekran oferuje matrycę dotykową, zaś klawiatura bazuje na dotykowym LCD o programowalnych klawiszach. Dzięki temu gracze mogą dostosować klawisze pod konkretną grę RPG czy MMO. Teraz gracze muszą czekać na prezentację produkcyjnej wersji urządzenia i szczegółów jej dystrybucji.

Razer Switchblade Razer Switchblade
Razer Switchblade Razer Switchblade

2011-04-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer Switchblade - pecetowa konsola trafi do sprzedaży!

Podobne artykuły i galerie