Logo

Razer Huntsman Tournament Edition - szybsza wersja cenionej klawiatury

Razer Huntsman jest cenioną klawiaturą gamingową, a teraz będzie jeszcze lepsza dzięki wersji Tournament Edition. Akcesorium zostało wyposażone w najnowsze przełączniki Linear Optical Switch dzięki czemu sprzęt spisze się doskonale podczas turniejów.
Zastosowane przełączniki aktywują klawisze po przerwaniu wiązki światła podczerwonego. Rozwiązanie takie zapewnia większą szybkość działania oraz precyzję. Przełączniki wymagają nacisku zaledwie 40 g, a punkt aktywacji znajduje się na dystansie już 1 mm. Żywotność przełączników ma wynieść 100 milionów kliknięć, co również robi wrażenie.

Razer Huntsman Tournament Edition Razer Huntsman Tournament Edition


Zobacz także: Corsair K57 RGB - bezprzewodowa klawiatura z mocnym podświetleniem »Razer Huntsman Tournament Edition nie posiada panelu z sekcją numeryczną, a przewód USB-C jest odłączany. Dzięki temu klawiatura jest wygodniejsza do przenoszenia. Nie mogło zabraknąć anti-ghostingu oraz podświetlenia Chroma. Wbudowana pamięć pozwoli na zapisanie do 5 profili. Nowa wersja klawiatury została wyceniona na 150 euro. Jest to więc najtańszy wariant tego modelu.

Razer Huntsman Tournament Edition

2019-09-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer Huntsman Tournament Edition - szybsza wersja cenionej klawiatury

Podobne artykuły i galerie