Logo

Razer Blade - opóźniona premiera i zmiana specyfikacji

Razer Blade jest określany przez producenta mianem pierwszego prawdziwego laptopa dla graczy. Urządzenie jest faktycznie wyjątkowe, ale jego premiera ciągle się oddala w czasie. Niezwykły laptop miał trafić do graczy przed świętami tymczasem premierę przesunięto na drugą połowę stycznia.
Producent ma ciągłe problemy z urządzeniem, które najpierw musiało się zmierzyć ze złodziejami. Pierwsze dwa prototypu używane do testów zaginęły, co opóźniło prace nad laptopem. Najnowsze opóźnienie wynika ze zmiany specyfikacji, która głównie skupia się na dysku. Zamiast HDD o pojemności 320 GB zostanie zastosowany SSD o pojemności 256 GB. W ten sposób Razer Blade ma być jeszcze szybszy, ale niestety będzie też droższy.

Razer Blade Razer Blade


Zobacz także: MSI GT683DX - laptop dla graczy z kartą GeForce GTX 570M »Razer Blade będzie kosztował 3000 dolarów bez jednego centa. To dość spora kwota, którą ma rekompensować LEDowa klawiatura dostosowująca się do danej gry oraz mocna specyfikacja. Na pokładzie znajdzie się ostatecznie Intel Core i7 2640M o taktowaniu 2.8 GHz oraz 8 GB pamięci RAM DDR3. Za grafikę odpowie karta Nvidia GeForce GT 555M z 2 GB GDDR5. Gracze będą oglądali obraz na ekranie o przekątnej 17,3 cala i rozdzielczości Full HD 1080p. Razer Blade prezentuje się okazale i otworzy nowe możliwości przed graczami, czas pokaże, jak sobie da radę z konkurencją.

Razer Blade Razer Blade
Razer Blade Razer Blade Razer Blade Razer Blade Razer Blade

2011-12-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Razer Blade - opóźniona premiera i zmiana specyfikacji

Podobne artykuły i galerie